Segay Mühendislik - Balıkesir






FAALİYETLERİMİZ

HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Kapalı alanlar içerisindeki havanın başarılı bir şekilde sirkülasyonunu sağlayan sistemlere havalandırma sistemleri denir. Çok sayıda kişinin bulunduğu ortamlarda ideal yaşam standartlarının sağlanabilmesi için havalandırma sistemleri kullanılmalıdır. Formec Mekanik olarak sistemin kurulmasında ve istediğiniz alanın fiziksel özelliklerine uygun bir cihaz seçiminizde yardımcı oluyoruz.

Havalandırma Sistemleri Nelerdir ?

Kullanılacak alana ve sistemin amacına göre farklı çeşitleri vardır. Bunlardan bazıları;
- Merkezi Havalandırma Sistemleri: Alışveriş merkezleri ve plazalar gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda kullanılır.
- Lokal Havalandırma Sistemleri: Evler, küçük ölçekli işletmeler ve ofisler gibi az sayıda insanın olduğu yerlerde kullanılır.
- Davlumbaz Havalandırma Sistemleri: İş sağlığı ve güvenliğine göre otel, restoran ve kafelerin mutfaklarına kurulan sistemlerdir. Pişirme sonrası oluşacak kirli havanın ortamdan uzaklaştırılmasını sağlar.
Havalandırma sistemleri hava hareketini sağlayan kuvvetlere göre;
a. doğal havalandırma,
b. mekanik havalandırma,
c. doğal-mekanik,
olmak üzere 3 farklı kategoride değerlendirilebilir.
Segay Mühendislik olarak yaşam alanlarının havalandırma ihtiyaçlarını tespit ederek proje aşamasından teslim aşamasına kadar hizmet vermekteyiz. Cihazlarımızı farklı alanlara kolaylıkla monte ederek kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz. Havalandırma sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Card image cap
Card image cap
Card image cap